Ցուրտ և անձրևոտ եղանակը Վրաստանում կպահպանվի մինչև մարտի 23-ը, իսկ մարտի 24-ից եղանակը կպարզի և կտաքանա։ Այս մասին հայտնում է Շրջակա միջավայրի ազգային գործակալությունը։
Մայրաքաղաք Թբիլիսիում ցուրտ և անձրևոտ եղանակը կպահպանվի մինչև մարտի 23-ի առավոտ, իսկ մարտի 24-ից կդիտվի ամպամած և տաք եղանակ։ Օդի ջերմաստիճանը ցերեկը կլինի +10, +12 աստիճան։
Արևմտյան Վրաստանում (Ախալքալաք, Ծալկա, Բակուրիանի, Գուդաուրի, Օմալո) ցուրտ և անձրևոտ եղանակը կպահպանվի մինչև մարտի 23-ի առավոտ։ Մարտի 24-ին օդի ջերմաստիճանը ցերեկը կլինի +10, +15 աստիճան։
Արևելյան Վրաստանի լեռնային շրջաններում (Ախալցիխե, Բորժոմի, Դուշեթի, Թիանեթի, Փասանաուրի) ցուրտ և անձրևոտ եղանակը կպահպանվի մինչև մարտի 23-ի առավոտ։ Մարտի 24-ից տաքանալու է. Օդի ջերմաստիճանը ցերեկը կլինի +5, +10 աստիճան։
Ափամերձ շրջաններում (Բաթումի, Քոբուլեթի, Անակլիա, Փոթի) ցուրտ և անձրևային եղանակը կպահպանվի մինչև մարտի 23-ի առավոտ։ Մարտի 24-ից կդիտվի ամպամած և տաք եղանակ։ Օդի ջերմաստիճանը ցերեկը կլինի +14, +16 աստիճան։